10 en iyi mesajlaşma ve sohbet uygulaması

1 – Band

Ücretsiz / Uygulama içi satın alım
Band, gruplar için gelecek vaat eden bir sohbet uygulamasıdır. İstediğiniz tüm grupları oluşturabilir ve istediğiniz tüm kişileri davet edebilirsiniz. Geliştiriciler, spor takımları, okul grupları, oyun klanları, çalışma grupları ve bunun gibi herhangi bir şeye insanlara bu uygulamayı önerir. Herkes katılır, sohbet eder ve iyi vakit geçirir. Gruplarınızı Discord ve Slack gibi uygulamalara benzer çeşitli kanallar halinde düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, kişilere doğrudan mesaj gönderebilir ve grup etkinlikleri için takvim etkinlikleri ekleyebilirsiniz. Testlerimizde iyi çalıştı ve kullanımı ücretsiz.

2 – Discord

Fiyat: Ücretsiz / $ 9,99 aylık / $ 99,99 yıllık
Discord, oyuncular için en iyi mesajlaşma uygulamaları arasında kolayca bulunur. Çoğu cep telefonu ve bilgisayar işletim sistemi arasında platformlar arası destek sunar. Yerel bir uygulaması olmayan bu platformlar için bir web istemcisi de vardır. Uygulama ayrıca sesli sohbet, çoklu metin sohbetleri, GIF desteği ve daha fazlasını içerir. Hizmetteki kişiler kendi sunucularını oluşturabilir veya ihtiyaç duyduklarında başkalarına katılabilir. Çoğunlukla oyun için. Bununla birlikte, bazı insanlar bunu sadece muhteşem organizasyon sistemi ve ortalamanın üzerinde sesli sohbet yetenekleri için kullanıyor. Hizmet herkes için ücretsizdir. Bununla birlikte, Discord Nitro aboneliği ile bazı kozmetik ekstraların kilidini açabilirsiniz.

3 – Facebook Messenger (Lite)

Fiyat: Ücretsiz
Facebook Messenger en popüler mesajlaşma uygulamaları arasındadır. Facebook bunun için iki sohbet uygulamasına sahiptir. Normal olan, sohbet kafaları, çıkartmalar ve diğer özellikler gibi tüm özellikleri içerir. Lite sürümü sadece çok daha az fırfırlar ile temel bir sohbet uygulaması. Facebook Messenger deneyimine büyük yatırım yapanlar normal uygulamayı isteyebilir. Ancak, Facebook’un saçmalıklarıyla uğraşmak istemeyenler Lite sürümünü kullanmalıdır. Facebook sonunda bu sohbet uygulamalarına reklamlar ekliyor. Ancak, aksi takdirde kullanımı ücretsizdir. Facebook’un 2018’de daha önce bazı güvenlik sorunları vardı. Bununla birlikte, sosyal ağın bununla alakasız olduğunu düşünmüyoruz. Birçok kişi hala Facebook kullanacak.

4 – Kik

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz
Kik başka bir popüler messenger uygulaması. Gerçek ad veya telefon numarası yerine ekran adı seçmenizi sağlar. Bu ona oldukça eski bir okul hissi verir. Uygulama özellikle sıradan mobil oyuncular ve çoğunlukla rastgele sohbet sevenler ile popüler. Uygulama ayrıca çıkartmalar, emoji, grup sohbetleri, video sohbetleri, temalar ve Materyal Tasarımı içerir. Uygulama içi satın alımlar size ek çıkartma paketleri ve bunun gibi başka şeyler sunar. Bu tarzda bir başka iyi sohbet uygulaması GroupMe. Aynı özelliklerin çoğuna sahiptir ve aynı tür insanlara hitap eder.

5 – Slack

Fiyat: Ücretsiz / $ 6.67- $ 12.50 kullanıcı başına (yalnızca ticari kullanım için)
Slack, iş için daha iyi sohbet uygulamalarından biridir. Son derece temiz ve profesyonel bir görünüme sahiptir. Gruplar kanallar oluşturabilir, sesli aramalar yapabilir ve daha fazlasını yapabilir. Uygulama ayrıca Giphy, Google Drive, Asana ve diğer eğlenceli veya üretken araçlar gibi üçüncü taraf uygulamaları için destek sunuyor. Kullanıcılar ayrıca birden fazla Slack sunucusuna katılabilir. Dürüst olmak gerekirse, Discord’un daha profesyonel bir versiyonu gibi. Discord gibi, uygulama içi satın alma olmadan tamamen ücretsizdir. Daha fazla özelliğe ihtiyaç duyan daha büyük ekipleri olanlar, ek şeyler için isteğe bağlı bir abonelik ücreti ödeyebilir.

6 – Skype

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz
Skype, şimdiye kadarki en tanınmış mesajlaşma uygulamalarından biridir. Herkes Skype’ın ne olduğunu ve ne hakkında olduğunu bilir. Diğer üyelere kısa mesaj, görüntülü arama ve sesli arama yapabilirsiniz. Hatta, insanları gerçek bir telefon numarasından nominal bir ücretle arayabilirsiniz. Uygulama, yararlı olabilecek veya olmayabilecek birkaç ekstra özellik içerir. İhtiyacınız olan şeye bağlıdır. Yine de, bu mükemmel çapraz platform desteğine, birden fazla sohbet desteğine ve belgeler, GIF’ler ve diğer şeyler de dahil olmak üzere çoğu dosya türü için desteğe sahiptir. Bu kaya gibi sağlam bir seçenektir ve Skype’ı seviyorsanız ancak tüm özelliklere ihtiyacınız yoksa bir Lite sürümü vardır.

7 – Snapchat

Fiyat: Ücretsiz
Snapchat, daha eşsiz mesajlaşma uygulamalarından biridir. Sesli aramalar, video mesajları, fotoğraf mesajları ve metin mesajları dahil olmak üzere birkaç şeyi destekler. Servis görüntülendikten sonra mesajları siler. Bu, bir çizgi sayacının dışında bahsedilecek bir tarih olmadığı anlamına gelir. Snapchat Hikayeleri de var. Bu, kullanıcıların tüm takipçilerinin görüntüleyebileceği meşhur durum güncellemeleri göndermesine olanak tanır. 24 saat içinde dolarlar. Uygulamanın özelliklerinin çoğu diğer uygulamalar tarafından taklit edilir (çoğunlukla Instagram). Ancak, Snapchat hala genç insanlar arasında oldukça popüler ve kesinlikle farklı bir şey.

8 – Telegram veya Signal Private Messenger

Fiyat: Ücretsiz
Telegram gizlilik için en popüler mesajlaşma uygulamaları arasındadır. 256 bit simetrik AES şifreleme, 2048 bit RSA şifreleme ve daha fazlasına sahiptir. Bu, onu en güvenli mesajlaşma hizmetleri arasında yapar. Uygulama ayrıca dosya paylaşımı, platformlar arası destek, grup sohbetleri, GIF desteği ve daha fazlasına sahiptir. Popülerlik çok hızlı büyüdü. Bu ilk başta yargılamayı zorlaştırdı. Ancak, tonlarca insan şimdi hizmeti kullanıyor. Sinyal Özel Messenger bu alanda başka bir iyi uygulama. Her ikisi de güvenlik ve gizliliği her şeyden önce koyar. Ancak, her uygulamanın kullanıcı tabanının hangisinin daha iyi olduğu konusunda çok farklı fikirleri vardır. Her ikisi de mesaj gönderiyor ve ikisi de LINE veya şifrelenmemiş sohbet uygulamaları gibi rakiplerle karşılaştırıldığında burada olacak kadar iyi.

9 – Viber

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz
Viber dünyanın bazı bölgelerinde büyük değil. Ancak, şimdiye kadarki en popüler messenger uygulamaları arasında. Mesajlar, çağrılar, kendi kendini imha eden sohbet, grup sohbetleri, video mesajları, video sohbetleri ve daha fazlasını içeren tam bir deneyime sahiptir. Ayrıca çıkartmalar, dünya çapında haberler ve daha fazlası gibi bazı ekstralar da içerir. Çıkartma paketlerinin çoğu ekstra maliyetlidir, bu nedenle uygulama içi satın alımlar. Bu aslında oldukça kapsamlı bir sohbet deneyimidir. Ancak, çoğu sohbet uygulamasından biraz daha ağırdır. Daha temiz, daha minimal bir deneyim isteyenler bundan kaçınmak isteyebilir. Ek olarak, bu popülerliğinin çoğunu ABD dışındaki ülkelerden görüyor. Bu büyük bir mesele değil, sadece bir adım.

10 – WhatsApp

Fiyat: Ücretsiz
Herkes WhatsApp’ı biliyor. Ne de olsa dünyanın en popüler messenger uygulaması. Bir ton özelliğe sahiptir, sık güncellemeler alır ve temel olarak diğer tüm sohbet uygulamalarıyla olumlu rekabet eder. Sesli ve görüntülü sohbetler, kısa mesajlar, grup sohbetleri, GIF, video vb. Gibi çoğu multimedya formatı desteği ve daha fazlasını içerir. Güçlü, erişilebilir ve popüler. Bu, sohbet uygulamaları için kutsal üçlü. Ayrıca uygulama içi satın alma olmadan ücretsizdir.

Yorum yapın

Item added to cart.
0 items - 0,00