Çevrimiçi varlık analizi ve denetimi

Başarılı bir dijital strateji, web sitenizin ve işletmenizin doğru bir analitik kurulumuna dayanır.

Komple şirket analizi

Eksiksiz bir şirket analizi ve denetimi, sitenizi ve kampanyanızın endüstrinizi daha iyi anlayabilmesi için yaptığı araştırmayı içerir. Ayrıca, ana rakiplerinize karşı pazarınızdaki mevcut pozisyonunuzu da belirler.

Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansındaki olası engelleri belirler ve düzeltir ve daha geniş, dijital pazarlama çabalarınız için temel oluşturmaya yardımcı olur. Komple analiz, kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve iş gereksinimlerinizin ve hedeflerinizin desteğini garanti eden bir plan sunar. Ayrıca, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarınızda önemli bir rol oynayan uygun hedefler ve hedefler belirlememize ve tanımlamamıza olanak tanır.

Çevrimiçi etkinlikleriniz için hedefler belirlerken sizinle yakın çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, işletmenizin, müşterilerinizin ve rekabetinizin doğru bir şekilde analiz edilmesi için çok çeşitli endüstride test edilmiş araçlar, kaynaklar ve teknikler kullanır. Analiz ve denetimimizin sonunda, izlenecek adımlar hakkında atılacak adımlar hakkında net ve bilinçli tavsiyeler içeren kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Devam eden performans stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler size tam şeffaflık sağlar ve daha sonra devam eden, performans iyileştirme stratejinizi geliştirebilir.

Davranış iyileştirme projeleri

We’re able to effectively plan projects while optimizing behavior via enterprise technology. All are tailored to be as effective as possible to meet the business needs and commercial objectives of each of our clients.

Effective Web Development Solutions

Gerçek zamanlı analitik, sayfa içi analitik, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etkileyici analizi sunuyoruz. Ayrıca, kişiselleştirilmiş stratejinizin başarı ve özelliklerine öncelik verirken, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamanın etkili bir yolu olan “personas” yaratıyoruz. Analitik programımızdaki faydalı özelliklerden bazıları şunlardır: özel filtreler, otomatik görevler, olay izleme, huni görselleştirme, yardımcı dönüşümler, ziyaretçi akışı, ters hedef yolları ve şirketinizin ihtiyaç duyduğu şeylere bağlı olarak daha birçok hizmet.

Çalışmalarımız

Hepsini gör

ZİYARETÇİNİZ & GELİRİNİZ ARTSIN

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış çevrimiçi pazarlama ve markalama stratejinizin profesyonel bir analizini / denetimini alın.

Yorumlar

Hepsini gör