Alternatik
Bilişim Hizmetleri

Optimum çözümlerimiz müşterilerimizin müşterileriyle en iyi şekilde etkileşim kurmasına ve etkileşimde bulunmasına yardımcı olur.

Markalama, şirketiniz üzerindeki genel etkilerinden dolayı bir işletme için kesinlikle çok önemlidir. Markalama, insanların markanızı algılayışını değiştirebilir, yeni işler başlatabilir ve marka bilincini artırabilir.

Harika siteler ve özünde gerçek fikri bulunan markalaşma için başlangıç adımları. Sadece fantezi efektlerden oluşan bir web yığını değil.
Ajansların çoğu, müşterilere pazarlama terimleri ve veri tabanlı stratejilerle soğuk duş vererek basit işleri zorlaştırıyor mu? Burada yalın anlatım tercih ediyoruz.
Video Animasyon UX Tasarım Dijital Pazarlama
E-Ticaret çevrimiçi alım satım işlemidir. E-ticaretin büyümesindeki en önemli sebep sosyal medya olarak görülmektedir. E-Ticaret internet alışkanlıklarımızın merkezindedir ve bir kurum için bir kalp kadar önemlidir.

Mobil uygulamaları kullanarak bildirim, biletleme, oda rezervasyonu, yiyecek ve kahve siparişi alabilir, insanlarla bağlantı kurabilir, başka hizmetler sağlayabilir, ürün satabilir ve satın alabilirsiniz.

Arama motorlarının yerel arama sayfalarında bulunurluluğunuzu maksimize edin.

Google Haritalar Optimizasyonu yerel pazarlama stratejilerinizde önemli bir rol oynar.
Link inşası, Arama Motoru Optimizasyonu’nun çok önemli bir bileşenidir.
Google AdWords üstünden verilen reklamlarla portföyünüzü genişletin.
Ekibimiz uygun çözümlerle web tasarımı ve e-ticaret konusunda uzmanlaşmıştır.
Müşterilerinizle konuşan ve markanızla uyumlu özel e-posta şablonları.

Müşterilerimizden

Tüm Yorumları Oku

Deneyimlerimizi stratejilerle birleştirerek sonuca ulaşıyoruz.

Ekibimiz sayfa içi ve sayfa dışı SEO ile PPC'de uzmanlaşmıştır. Müşterilerimiz için arama motoru sıralamalarını arttırmada kanıtlanmış bir sicile sahibiz. Stratejilerimizle amaçlarınıza ulaşma yolunda her türlü hizmeti tarafımızdan alabilirsiniz.

Aksiyon

Web sitenizi ziyaret etmeleri için sosyal ağlardaki hedef kitleye ilham verin.

Tanıtım

Etkili mecralarda hakkınızdaki yorumlar ve haberlerinizin yer edinimi.

Duyarlı

Web siteniz aygıt farketmeksizin her yerde amacına ulaşsın.
Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Pazarlaması, E-posta Pazarlama ve Dijital Pazarlama dahil olmak üzere birçok önemli alanda mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı olabiliriz.
Müşterilerimize ölçülebilir sonuçlar sunmak için yaratıcı fikirleri arama teknolojilerindeki engin deneyimimizle birleştiriyoruz. Sosyal medya tanıtımını kullanarak müşterilerle bağlantı kurmanıza yardımcı olabiliriz.

Çalışmalarımız

Tüm Çalışmaları Gör