İtibar Yönetimi

İtibar Yönetimi görünürlüğü artırabilir, marka değeri yaratabilir ve çevrimiçi itibarınızı oluştururken savunuculuğun sağlanmasına yardımcı olabilir.

İtibar Yönetimi, arama motorlarında bir şirketin itibarını destekleyerek çevrimiçi görünürlüğü artırmayı ve ziyaretçileri bir web sitesine yönlendirmeyi amaçlar. Sohbeti geliştirerek ve “etkileyiciyi etkileyerek” tartışmayı teşvik eder. Çevrimiçi İtibar Yönetimi , pozitif marka ve anahtar kelime içeriğini yönlendiren arama sonuçlarını artırmak veya arama motorlarında görünen arama içeriğini marka aramaları, anahtar kelime aramaları veya her ikisi aracılığıyla dağıtmak için kullanılabilir.

Çevrimiçi saygınlığınızı eksiksiz bir şekilde yönetmenizi ve sosyal izleme, çevrimiçi halkla ilişkiler, olumsuz içerik filtreleme ve kaldırma, katılım ve sosyal medya içeriği tanıtımı gibi çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada bir marka olarak yarattığınız her şeyin zamanını ve yerini bilmemize olanak sağlar. Bu şekilde, her fırsattan yararlanılır ve tüm içerik göz önünde bulundurulabilir bir hedef kitle göz önünde bulundurularak oluşturulur.

Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada bir marka olarak yarattığınız her şeyin zamanını ve yerini bilmemize olanak sağlar. Bu şekilde, her fırsattan yararlanılır ve tüm içerik göz önünde bulundurulabilir bir hedef kitle göz önünde bulundurularak oluşturulur.

İnternette gerçekleşen şirketiniz, ürününüz veya hizmetinizle ilgili geri bildirimleri alan bir İtibar Yönetimi raporu sunuyoruz, ayrıca raporu olumlu ve olumsuz baskıya bölüyoruz. Arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) görünen olumsuz yorumları veya incelemeleri izlemek, markanıza olumsuz bir itibar kazandırmak için önemlidir ve çevrimiçi satışlarınız ve sorularınız üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Ekibimiz tüm İtibar Yönetimi'ni çalıştırabilir ve yönetebilir, çünkü beslemeleri toplamak için gerekli tüm yazılımlara ve teknolojilere sahibiz, bunları veritabanımızda depolar.

Çalışmalarımız

Tüm çalışmaları görün

Online PR Yönetimi

Sosyal Medya Monitörü

Negatif İçerik Filtresi

Negatif İçerik Kaldırılması

Başarılı bir İtibar Yönetimi kampanyasının temeli, koşullarınızın ve hedeflerinizin derinlemesine bir değerlendirmesidir. Hizmetlerimizin her biri ihtiyaç ve hedeflerinize bağlı olarak ayrı ayrı kullanılabilir.

DİJİTALE TAŞININ

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bugün bize ulaşın; marka bilincinizi artırmanıza, yetkinizi güçlendirmenize ve web sitenize trafik çekmenize yardımcı olacağız.

Yorumlar

Hepsini gör
There is no form with title: "SEO Analiz İsteği". Select a new form title if you rename it.