Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil cihazlar güçlü bir liderlik ediniyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli artıyor ve PC kullanıcılarından çok daha fazla, bu nedenle bu kanalın izleyicisine ulaşma olasılığı göz ardı edilmemelidir. Mobil pazarlama, standart banner reklamın ötesine geçen, mobil ekranda kolayca göz ardı edilebilecek daha güçlü kullanıcı deneyimleri oluşturur ve bu da hedef kitleye her zaman, her yerde ulaşma olanağı sunar.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşimde bulunmak için çok çeşitli fırsatlar sunar. Bugün sadece yaşa, cinsiyete ve yere göre değil aynı zamanda ilgi alanlarına ve mobil tarama verilerine ve belirli bir hedef kitle profilinde belirli bir hedef kitleye ulaşma imkanı veren diğer faktörlere göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliyoruz. .

Web siteleri geliştirmede uzman olan uygulama servislerimiz bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. Önde gelen bir mobil pazarlama uzmanı ekibi olarak, mobil kampanyanızın tamamını strateji taslaklarından, izleyici profillerinden, kampanya tasarımlarından ve geliştirmelerinden başlayarak teslimata ve raporlamaya kadar yönetebiliriz.

İş gereksinimlerini karşılayacak şekilde uyarlanmış mobil pazarlama stratejinizin özel bir analizini sunuyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın - mobil olun!

Mobil Odaklı Tasarım

Mobil ve masaüstüne odaklanan tüm kullanıcılar için mükemmel bir tarama deneyimi sağlıyoruz.

Doğru Hedefler

Mobil pazarlamanın işletme başarısı için potansiyelini biliyoruz, bu yüzden mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayanıyor.

SMS Kampanyaları

SMS mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları birleştiren kanallar arası bir yaklaşım kullanıyoruz.

Çalışmalarımız

Tüm çalışmaları gör

ZİYARETÇİLERİNİZİ & BİLİNİRLİLİĞİNİZİ ARTIRIN

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bize ulaşın; kayda değer bir yatırım getirisi getirecek Mobil Pazarlama stratejisi sunalım.

Yorumlar

Hepsini gör
There is no form with title: "SEO Analiz İsteği". Select a new form title if you rename it.