Ortaklık Yönetimi

Reklamveren, yayıncı ve müşteri arasındaki ilişki bağı kuruluş pazarlamasının temelidir.

Satış Ortaklığı, bir ziyaretçiyi yönlendirmek için bir ortağı ödüllendirmek veya bir bülteni satın almak veya abone olmak gibi istenen bir işlemi yapmak için bir müşteriyi ödüllendirmeyi içeren bir çevrimiçi reklam biçimini tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Bir şekilde, Satış Ortaklığı, müşterileri sizden satın almaya yönlendiren ilgili web siteleri ağı olarak sayfanız için ücretsiz tanıtım olarak kabul edilebilir.

Satış Ortaklığı Kampanyaları Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başı Ödeme (PPC) kampanyaları, eposta pazarlama desteği ile birleştirildiğinde en iyi sonuçlara sahiptir ve seyahat, perakende ve hizmet endüstrileri için zamanında araştırma süreçleri / büyüklükleri nedeniyle çok uygundur.

Etkili Satış Ortaklığı, farklı web sitesi sahiplerine bir şeyin getiriye dönüşmesi için linkler göndermek demek değildir. Üçüncü taraf web siteleriyle uzun vadeli ilişkiler geliştirmek, güvenilir sayfalarla sektörle ilgili web siteleri araştırmak ve web siteniz için kaliteli, dönüştürülmüş trafik getirecek değerli bir ortaklık ağı oluşturmak için iyi planlanmış, belirlenmiş bir çabadır.

Ek olarak, başarılı Satış Ortaklığı, özellikle satışlarda düşüş olduğu zamanlarda komisyon değerleriyle esnek olma yeteneği gibi belirli ticari özellikleri de içerir, çünkü daha yüksek bir komisyon iştirakçilerin sizin için daha çok çalışmasını sağlar.

Çalışmalarımız

Hepsini gör

Satış Ortaklığı yönetimi ile ilgilenen ekibimiz, rakiplerinizden daha iyi performans gösterebilmeniz için markanız, teklifiniz ve ürünlerinizin net bir şekilde anlaşılmasına yardımcı olabilir. En uygun yerleşimi sunarken ve orijinal satış miktarları üretirken, size en uygun ağlar, dikeyler ve yayıncılarla bağlayabilmemiz için gereken teknik ve stratejik deneyime sahibiz.

Kararlaştırılan son teslim tarihine kadar komisyon ödediğinizden emin olarak, bağlı kuruluş sitelerinizle güvene dayalı bir ilişki sürdürmek de önemlidir. Başarılı bir kampanyanın anahtarının, markanıza olan güvenlerini arttırmaya yardımcı olmak için bağlı kuruluşlarınızla güçlü bir ilişki sürdürmek olduğuna inanıyoruz. Profesyonel olarak eğitilmiş uzmanlarımızın, satışlarınızı ve performansınızı performansa dayalı bir modelde arttırmak için yenilikçi stratejiler ve diğer üst ortaklarla ilişki kurmasının nedeni budur.

Bir satış ortaklığı kampanyasının tüm yönlerini işiniz için yönetebilir ve satış ortaklarınızın ürününüzü satmak için nasıl motive edileceğini öğrenebiliriz. Hangi ağların sektörünüz için en iyi olduğunu biliyoruz ve bu bağlı sitelerde ürününüzün kapsamının artmasına neden olacak ilişkileri nasıl geliştireceğimiz konusunda deneyim sahibiyiz.

There is no form with title: "Uzman Görüşü Alın". Select a new form title if you rename it.