Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Tıklama Başına Ödeme, anında bir etkiye sahiptir ve büyük arama motorlarında ilk sayfa gösterimi sonucu markanıza çok daha geniş bir erişim sağlar.

Kampanya stratejilerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak için tasarlanmıştır. Aşağıdakileri içeren güncel, Tıklama Başına Ödeme hizmetleri sunuyoruz: Ücretli Arama Ağı Reklamları, Video Reklamı, Görüntülü Reklamlar, PPC Yeniden Pazarlama ve Sosyal Reklam.

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak sonuçlar veriyoruz. Müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetir ve YG'yi en üst düzeye çıkardığımızdan emin olmak için teklif fiyatlarını ve bütçelerini izleriz.

 

Olağanüstü sonuçlarımız, müşterilerimizin ayrıntılı bir genel bakışını içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızdan kaynaklanmaktadır. Tıklama Başına Ödeme reklamcılığı için iş ve isteklerin yanı sıra, öncelikli bir önerilen faaliyetler listesini içeren seçeneklerin gözden geçirilmesi.

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

PPC arama reklamcılığımızla olumlu bir yatırım getirisi kazanın. Akıllıca para harcayın ve en iyi hedeflenen ve uygun maliyetli reklam biçimini kullanın.

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli 'potansiyel müşterilerinizi' 'sadık müşterilere' 'çevirin. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek, ilgisini çeken kullanıcıların yeniden size ulaşmalarına yardımcı olacaktır.

Sosyal Reklamcılık

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmanız mı gerekiyor? KPI'ları ve hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal reklam stratejisi geliştireceğiz.

Video Reklamcılığı

Çevrimiçi reklamcılıkta uzmanız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaya hazır.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.

Çalışmalarımız

Hepsini gör

ZİYARETÇİNİZ & GELİRİNİZ ARTSIN

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bize ulaşın ve yatırımlarınızdan maksimum kazanım elde edin.

Yorumlar

Hepsini gör
There is no form with title: "Uzman Görüşü Alın". Select a new form title if you rename it.