Web Geliştirme Hizmetleri

Müşterilerimizin tüm potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için web geliştirmenin tüm yönlerinde deneyime sahibiyiz. İşinizi çevrimiçi yapın, daha fazla satış yapın ve daha fazla müşteri bulun.
Kodlamadan, markalamadan web tasarımına ve içeriğine kadar web gelişimine kapsamlı bir yaklaşım getiriyoruz. Birlikte çalışan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip olarak kendimizle gurur duyuyoruz. Amacımız, web sitenizi yalnızca arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlamak değil, kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi deneyimi sunmaktır.
E-ticaret siteleri, tam donanımlı web siteleri, platformlar, portallar, extranetler, intranetler, ısmarlama yazılım çözümleri, yerel ve hibrit mobil ve tablet uygulamaları, oyunlaştırma reklamı ve oluşturma, Facebook uygulamaları, bir bilgi merkezi dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Yalnızca hizmetlerinizi görüntülemek için çevrimiçi portföy görevi gören bir site. Tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabiliriz.

E-Ticaret Çözümleri

Şirketimiz, çevrimiçi işletmeler için e-ticaret ve alışveriş sepeti yazılımı geliştirmek için başarılı çözümlere sahiptir.

CMS, WordPress, Drupal

Site içeriğini etkili bir şekilde yönetmenizi sağlamak için içerik yönetim sistemleri (İYS) geliştiriyoruz.

Intranets/Extranets

Ekibimiz, Intranet & Extranet geliştirme, Sharepoint entegrasyonu ve bilgi yönetimi için özel çözümler geliştiriyor.

Facebook Applications

Web, Mobil ve Facebook Uygulama Geliştirme hizmetleri sunan bir uygulama geliştirme şirketiyiz.

E-Posta Çözümleri

Sonuç kazandıracak e-posta kampanyaları oluşturmak, göndermek ve izlemek için sınıfının en iyisi e-posta pazarlama yazılımı oluşturuyoruz.

PHP ve JS Geliştirme

PHP, Drupal, Python, JavaScript / jQuery ve diğer modern teknolojilerde yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Çalışmalarımız

Tüm çalışmaları gör
Effective Web Development Solutions

Cross-platform ve duyarlı web geliştirme

Yeni web sitenizi başlatmadan ve projeyi imzalamadan önce tüm büyük cihaz türleri ve tarayıcılar ve işletim sistemleri için sıkı testler yapıyoruz. Sitenizin modern ve duyarlı olmasını sağlamak için testler hem kullanıcı hem de yönetici olarak gerçekleştirilir.

Web projeniz için güvenli test ortamı

İçeriği, site içinde yayınlanmadan önce ekibimiz tarafından değişiklik yapacağımız site mimarisi açısından görselleştirmenize izin veren karmaşık içerik toplama araçlarını kullanıyoruz. Ayrıca, sitenizin, oluşturma işlemi sırasında sunucularımızda barındırılan güvenli bir aşamalandırma veya test ortamına erişiminiz bulunuyor.
Effective Web Development Solutions

ZİYARETÇİLERİNİZ & GELİRİNİZ ARTSIN

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım
Açık kaynaklı çerçevelerin tüm gücünden yararlanın, bizimle iletişime geçin ve ihtiyaç ve gereksinimlerinize tam olarak uyan ısmarlama içerikli bir web sitesi edinin.

Yorumlar

Hepsini Gör
There is no form with title: "SEO Analiz İsteği". Select a new form title if you rename it.